Menu
Sepetiniz

Teslimat & İade Bilgileri

TESLİMAT & İADE BİLGİLERİ

Kargo ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde (Desi orantılı olarak gönderilen ürünler hariç) ve Türkiye’nin her yerine sabit 15 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 

Kargo firması

Gönderimlerimiz UPS Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Haftasonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme

Kapıda ödeme yöntemi ile alım yapılmamaktadır.

Teslimat süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arasıdır. Haftasonu ar-ge ve üretim çalışmalarımız sebebiyle gönderim yapılmamaktadır.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması

UPS Kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının tarafımıza önceden haber vererek, yönlendirmemiz doğrultusunda kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir.

Kargo takibi

Kargo takibi için gerekli link / takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.
 
Değişim ve İade

İade süremiz 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında ,ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

İade edilecek ürünler, faturanın iki nüshası ile birlikte  UPS Kargo ile Sistem Matbaa - Ali Ağanoğlu adına karşı ödemeli olarak gönderilmelidir.

Not: Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

*** Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.